Make-Up

Make Up For Ever – Palette per syte

By  | 

Photobucket

Make Up For Ever prezanton per periudhen Vjeshte/ Dimer 2012 palettin per syte ” Black Tango”, i cili permban 4 ngjyra: lejla, jeshile, blu dhe te bardhe. Ngjyra te cilat jane perfekte per kete periudhe.  Ky palette vjen me nje dizajn fantastik duke e bere ate dhuraten perfekte per Krishlindje. 

Photobucket

Ky palette permban 4 ngjyra te cilat jane kremoze dhe kundra ujit. Pasqyra ka nje madhesi te pershtatshme dhe ke mundesi qe ti aplikosh ngjyrat pa pasur nevojen e nje pasqyre tjeter. Ajo qe me pelqen me shume eshte fakti se ngjyrat jane te mbyllura dhe ne kete menyre pasqyra qendron perhere e paster. Ngjyrat aplikohen shume lehte dhe kane nje furce te pershtatshme ne te dyja anet.
Ky produkt quhet Black Tango per te treguar feminilitet dhe elegance, gje qe vihet re ne dizajnin fantastik ne ngjyre te kuqe dhe te zeze.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.