ENXHI

Philipp Plein Fall/Winter 2012-13 Milan Fashion Week – Unleash the Beast

By  | 

Gjate javes se modes ne Milano, Philipp Plein ofroi nje shfaqje fantastike. Nuk ishte nje shfaqje e zakonshme si gjithe te tjerat me modele qe ecin ne pasarele dhe prezantojne veshjet. Kishte muzike, kercimtare, show, nje kengetare teper e talentuar, e cila e filloi shfaqjen me zerin e saj mahnites. Per periudhen Vjeshte/Dimer 2012-2013 stilisti eshte perqendruar me shume tek xhaketat e lekures, pantallonat e lekures, funde te punuara me lekure gjarpri etj.
Edhe aksesoret jane fantastike. Kepucet jane te punuara me gure kristalesh, edhe cizmet gjithashtu. Per sa i perket cantave ato jane te prodhuara me lekure gjarpri dhe me logon e kafkes qe perfaqeson marken Philipp Plein.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.