FASHION

Ato jane “Engjejt” e Victoria’s Secret

By  | 

E cilesoj si eventi i vitit kur diten e merkure Engjejt e Victoria’s Secret si dhe modele te tjera te reja dhuruan nje spektakel fantastik per shfaqjen e modes se Victoria’s Secret per vitin 2012. Ato mund te jene te reja per kete shfaqje por shume prej nesh i njeh ato, duke permendur ketu Barbara Palvin, Hilary Rhoda, Cara Delevingne, Magdalena Frackowiak, Jourdan Dunn etj. Adriana Lima ishte ajo qe eci e para ne pasarelen e ketij eventi fantastik duke pasuar me pas nga modelet tona me te preferuara dhe teper te njohura ne industrine e modes si Miranda Kerr, Doutzen Kroes, Karlie Kloss, Alessandra Ambrosio, Candice Swanepoel, Izabel Goulart e shume e shume te tjere.
Veshjet jane thjesht te mrekullueshme dhe plot me detaje, ku ju eshte kushtuar nje rendesi teper e madhe. Sigurisht qe nuk mund te mungonin edhe artistet qe performuan: Rihanna, Justin Bieber dhe Bruno Mars.

PhotobucketPhotobucket
Photobucket
Photobucket
Photobucket
PhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucket

Artistet
 
 

PhotobucketPhotobucketPhotobucketPhotobucket

Fotot e marra nga

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.